Kdo jsme

Cravt koupelny s.r.o.

Jsem rád, že jste zavítali na internetovou prezentaci společnosti CRAVT Koupelny s.r.o..

Společnost CRAVT Koupelny s.r.o. byla založena v roce 1993 a od samého počátku podnikání, byly v našem hledáčku střední developerské projekty a hlavně privátní koupelny. Naši zákazníci nás mohou najít v Táboře,
kde na ploše 400m2 prezentujeme ty nejnovější trendy v sanitární technice, dlažbách a obkladech. Druhým místem, kde má společnost své studio, je Praha.

Byť se na první pohled může zdát vybavení koupelny
jednoduchou záležitostí, skloubení prostoru, designu a přání klienta je mnohdy velice obtížné. A proto je hlavní filozofií naší práce maximální odbornost a vzdělanost našich prodejců, tak aby od nás naši klienti odcházeli s pocitem, že se jim věnoval opravdový odborník. Nechceme suplovat velké markety, ale vsázíme na individuální přístup k zákazníkovi: od zaměření přes grafický návrh po realizaci. Naše zkušenosti, široká nabídka zboží a profesionalita je Vám plně k dispozici.

Ing. Petr Havránek – jednatel společnosti

KAŽDÁ REALIZACE JE PRO NÁS VÝZVOU

CRAVT koupelny

CRAVT KOUPELNY VÁM NABÍZÍ

3D NÁVRHY

Pro jednodušší rozhodování Vám v rámci našich služeb zhotovíme grafický 3D návrh Vaší koupelny. To znamená, že Vám „promítneme“ Váš budoucí prostor tak, jak jste si ho vybrali a vysnili. Grafik a prodejce, Vám pomůže se sestavováním vzorů, ploch a barev.

ODBORNÉ REALIZACE

Chcete, aby výsledek vypadal přesně podle vašich představ? Známe náš sortiment a známe jeho montážní postupy. Zabezpečíme realizaci od A do Z. Získáte jistotu perfektně odvedené práce. Ke svým zákazníkům se snažíme vycházet co nejvíce vstříc. Naše reference to mohou potvrdit.

VÝROBKY RENOMOVANÝCH VÝROBCŮ

Prodáváme a realizujeme vybavení koupelen od renomovaných českých a zahraničních výrobců. Nabízíme obklady, dlažby, sanitární keramiku, armatury, vany, sprchové kouty, koupelnový nábytek, doplňky,koupelnové radiátory a osvětlení. Výrobky si můžete prohlédnout v našich vzorkovnách v Táboře a v Praze.

sen

JAK SE STAVÍ SEN

Jak se staví sen s našim kolegou ing. Františkem Kobližkou

Prohlédněte si díly televizní reality show Jak se staví sen TV Prima.

NAŠE REALIZACE

Prohlédněte si výběr našich nejlepších a posledních realizací. V naší práci jsou obsaženy více jak 20-ti leté zkušenosti.

3D NÁVRHY

Zpracujeme 3D návrh vaší koupelny a vy tak můžete vidět její podobu ještě dříve, než bude realizována.

ZAUJALI VÁS NAŠE SLUŽBY?

NAVRHNEME PRO VÁS TO NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ!