Kdo jsme

Cravt koupelny s.r.o.

Jsem rád, že jste zavítali na internetovou prezentaci společnosti CRAVT Koupelny s.r.o..

Firma byla založena v roce 1993, od samého počátku podnikání jsme se hlavně zaměřili na velké investiční celky jako byly hotely, administrativní budovy nebo banky. Postupem času se do našeho hledáčku čím dál více dostávaly i privátní koupelny.
Proto jsme v roce 2002 otevřeli v Táboře zcela nové studio, kde na ploše 400 m2 prezentujeme ty nejnovější trendy ve vybavení koupelen. Rok 2003 se pro nás stal další kapitolou v rozvoji společnosti.

Naši zákazníci z Prahy nás mohou navštívit v našem studiu v Lihovarské ulici.
Byť se na první pohled může zdát vybavení koupelny jednoduchou záležitostí, skloubení prostoru, designu a přání klienta je mnohdy velice obtížné.A proto je hlavní filozofií naší práce maximální odbornost a vzdělanost našich prodejců, tak aby od nás naši klienti odcházeli s pocitem, že se jim věnoval opravdovdový odborník. Nechceme suplovat velké markety a vsázíme na individuální přístup k zákazníkovi a osobnosti našich služeb a produktů od zaměření přes grafický návrh po realizaci. Naše zkušenosti, široká nabídka zboží a profesionalita je Vám plně k dispozici

Ing. Petr Havránek – jednatel společnosti

KAŽDÁ REALIZACE JE PRO NÁS VÝZVOU

CRAVT KOUPELNY VÁM NABÍZÍ

3D NÁVRHY

Pro jednodušší rozhodování Vám v rámci našich služeb zhotovíme grafický 3D návrh Vaší koupelny. To znamená, že Vám „promítneme“ Váš budoucí prostor tak, jak jste si ho vybrali a vysnili. Grafik a prodejce, Vám pomůže se sestavováním vzorů, ploch a barev.

ODBORNÉ REALIZACE

Chcete, aby výsledek vypadal přesně podle vašich představ? Známe náš sortiment a známe jeho montážní postupy. Zabezpečíme realizaci od A do Z. Získáte jistotu perfektně odvedené práce. Ke svým zákazníkům se snažíme vycházet co nejvíce vstříc. Naše reference to mohou potvrdit.

VÝROBKY RENOMOVANÝCH VÝROBCŮ

Prodáváme a realizujeme vybavení koupelen od renomovaných českých a zahraničních výrobců. Nabízíme obklady, dlažby, sanitární keramiku, armatury, vany, sprchové kouty, koupelnový nábytek, doplňky,koupelnové radiátory a osvětlení. Výrobky si můžete prohlédnout v našich vzorkovnách v Táboře a v Praze.

JAK SE STAVÍ SEN

Jak se staví sen s našim kolegou ing. Františkem Kobližkou

Prohlédněte si díly televizní reality show Jak se staví sen TV Prima.

PRODEJNY
ZASTOUPENÝCH VÝROBCŮ
LET NA TRHU

NAŠE REALIZACE

Prohlédněte si výběr našich nejlepších a posledních realizací. V naší práci jsou obsaženy více jak 20-ti leté zkušenosti.

3D NÁVRHY

Zpracujeme 3D návrh vaší koupelny a vy tak můžete vidět její podobu ještě dříve, než bude realizována.

ZAUJALI VÁS NAŠE SLUŽBY?

NAVRHNEME PRO VÁS TO NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ!